HAKKIMIZDA

1996 yılında kurulan şirketimiz Türkiye çapında faaliyet gösteren ve hedefi dünyaya açılmak olan, insana saygıyı, sosyal bilinci temel ilke olarak benimseyen bir mühendislik ve inşaat firmasıdır. İstanbul ve Kayseri’de ofisleri bulunan Global inşaat bugün 25. nci yılını iş ortaklarımızla birlikte gururla kutlamaktadır.

Global İnşaat temellerine her zaman özverili çalışma disiplinini ve müşteri memnuniyetini esas alır.

Başta Kayseri olmak üzere ülkemizin dört bir yanında, gayrimenkul ve taahhüt projelerimizi disiplinli ve tam süresinde teslim anlayışıyla yürütmekteyiz. Firmamızın endüstriyel yapı faaliyetlerindeki başarısı da sektörümüzde büyük beğeni ve takdir görmektedir.

Sürekli büyümeye, gelişmeye ve istihdam sağlamaya devam ederken, ülkemizde ve dünyada markamızı daha da büyüterek bu yolda yenilikçi ve öncü olmaya gayretle devam edeceğiz.

Teknik altyapımız, Türkiye’nin her bölgesinde proje geliştirmeye uygun olarak yapılandırılmış olup; temelde gayrimenkul, taahhüt, sanayi tesisleri, arıtma ve alt yapı sektörlerinde projelerimizi gerçekleştirirken, endüstriyel yapıları dizayndan, idari bina tefrişine kadar tüm aşamalarda inşaat, elektrik ve mekanik birimlerini koordineli olarak tamamlama teknik bilgi ve tecrübesine sahibiz.

Hedefimiz başta ülkemizde, yanı sıra dünyada sektörün öncü isimlerinden olmaktır. Bu yolda azimle ve yenilikçi bir anlayışla çalışmalarımız devam edecektir.

 

Bu serüvende,

Tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza teşekkür ediyor,

25. Yılımızı da aynı özveri ve disiplinle kutluyoruz.

VİZYONUMUZ

25 senelik tecrübemiz, şirketimizin girişimci yapısı, sürekli gelişen kadroları ve kurumsal işleyiş yapısı ile gayrimenkul ve inşaat projeleri üreterek müşterilerimize modern ve güvenilir çözümler sunmak, uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin farkındalığıyla hareket etmek kurumsal vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul geliştirme ve taahhüt sektörünün dikkat çeken firmalardan biri olan Global Harita İnşaat Ltd Şti  olarak; operasyon yapımızı ve kurumsal kimliğimizi sürekli geliştirmek , yüksek standartlarda gayrimenkul ve inşaat taahhüt projeleri üretmek, üretilen bu projelerle farkındalık yaratmak ve standartlarımızı daha yükseğe ulaştırmak için daha çok çalışmaya devam etmek, teknolojinin tüm imkanlarını ve mühendislik ilklerini yaptığımız işin tüm aşamalarına yansıtmak görevimizdir.