HAKKIMIZDA

1996 senesinde inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulan şirketimiz, taahhüt ve gayrimenkul olmak üzere 2 ana koldan oluşmaktadır.

Gayrimenkul projelerimiz Kayseri merkezli olup, kat karşılığı veya arsa satın almaları yapılarak projelendirilmektedir. Bitirmiş olduğumuz tüm  projelerimizde yapı kullanma izin belgesi alınmış olup, müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket edilmektedir.

Taahhüt projelerimiz anahtar teslim olarak yapımı üstlenilmektedir. Teknik altyapımız, Türkiye’nin her bölgesinde proje geliştirmeye uygun olarak yapılandırılmıştır. Firmamızın endüstriyel yapı tecrübesi oldukça fazladır. Endüstriyel yapıları dizayndan, idari bina tefrişine kadar tüm aşamalarında inşaat, elektrik ve mekanik disiplinleri koordineli olarak tamamlama tecrübesine ve imkanlarına sahibiz.. Taahhüt işlerinde ayrıca laboratuvar binası, iş geliştirme merkezleri, soğuk hava depoları, kreç sütü fabrikası gibi farklı konularda da teslim edilen projelerimiz vardır.

Tüm projelerimizde mühendisliğin 3E kuralına ( estetik, ekonomik ve ergonomik ) bağlı kalınmıştır. İşveren memnuniyeti, kalite ve karlılık esaslarını ilke edinen firmamız bu esaslarla yönetilmektedir.

VİZYONUMUZ

22 senelik tecrübemiz, şirketimizin girişimci yapısı, sürekli gelişen kadroları ve kurumsal işleyiş yapısı ile gayrimenkul ve inşaat projeleri üreterek müşterilerimize modern ve güvenilir çözümler sunmak, uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin farkındalığıyla hareket etmek kurumsal vizyonumuzdur.

MİSYONUMUZ

Gayrimenkul geliştirme ve taahhüt sektörünün dikkat çeken firmalardan biri olan Global Harita İnşaat Ltd Şti  olarak; operasyon yapımızı ve kurumsal kimliğimizi sürekli geliştirmek , yüksek standartlarda gayrimenkul ve inşaat taahhüt projeleri üretmek, üretilen bu projelerle farkındalık yaratmak ve standartlarımızı daha yükseğe ulaştırmak için daha çok çalışmaya devam etmek, teknolojinin tüm imkanlarını ve mühendislik ilklerini yaptığımız işin tüm aşamalarına yansıtmak görevimizdir.